Eko środki czystości w domu

Środki czystości w domu są jednym z ważniejszych elementów. To dzięki nim możemy utrzymać czystość, przyjemny zapach i ogólne przyjemne wrażenie naszego mieszkania. Zapraszając gości zawsze chcemy przygotować dom jak najlepiej a pochwały naszej czystości w mieszkaniu zawsze przynoszą sporo dumy. Warto jest także pomyśleć o jak najbardziej przyjaznych środowisku środkach czystości. Ekologiczne środki czystości nie tylko pomogą przyrodzie, ale i nie zniszczą drewnianych mebli i ogólnie rzecz biorąc nasz dom będzie w znacznie lepszym stanie.

Płyny do naczyń

Niewątpliwie jednym z ważniejszych i najczęściej używanych środków czystości w domu są płyny do mycia naczyń. W ofercie EDL znajdziemy sporo wartych uwagi tego typu środków czystości. To od nich zależy czystość i brak smug na talerzach czy sztućcach. Płyn powinien dobrze zmywać tłuszcz nawet w chłodnej wodzie i nie pozostawiać zacieków i to właśnie gwarantują płyny EDL. Dobrze jest dokonać zakupu pachnących płynów, wtedy przyjemna woń miodu, eukaliptusa czy cytrusów daje wrażenie jeszcze wyższego poziomu czystości. Warto kupować przy tym większe opakowania, są one bardziej opłacalne i dzięki temu rzadziej musimy pamiętać o kupnie nowego płynu.

large_EDL_p_yn_do_mycia_naczyn__kwiaty_pomaran_czy_1llarge_pol_pl_EDL-plyn-do-mycia-naczyn-miod-i-organiczny-eukaliptus-1-l-866_1Uniwersalny płyn czyszczący

W każdym domu powinien znaleźć się niewątpliwie EDL Hygiene, czyli uniwersalny środek czyszczący i dezynfekujący. Dzięki niemu zachowamy czystość powierzchni, szczególnie jeśli chodzi o stoły i blaty w kuchni, gdzie przygotowujemy potrawy. Taki uniwersalny środek czystości jest bardzo przydatny, można go użyć praktycznie wszędzie a czasami właśnie zdarzają się takie miejsca, których nie wiemy po prostu jak wyczyścić. Wtedy właśnie z pomocą przychodzą wszelkie uniwersalne środki.

large_EDL_Hygiene__1l_N

Płyny i proszki do prania

Od jakości płynów i proszków do prania zależy jakość, zapach i ewentualne możliwości zniszczenia tkanin. Dlatego warto postawić tu na środki czystości eko takie jak EDL proszek do prania tkanin białych i o trwałych kolorach, które dają nam pewność, że nie zniszczą tkanin a wręcz je zabezpieczą, dadzą im czystość i przyjemny zapach. Stosowanie tak bezpiecznych, naturalnych i przede wszystkim skutecznych środków czystości jest wręcz przyjemnością.
large_pol_pl_EDL-proszek-do-prania-tkanin-bialych-i-o-trwalych-kolorach-organiczna-lawenda-2-kg-844_1

Utrzymaj czystość Twojej pralki i zmywarki

Tabletki do odkamieniania zmywarek i pralek są również bardzo ważne w naszej szafce ze środkami czyszczącymi. Pralka czy zmywarka, które posiadają kamień nie tylko nie będą dokładnie czyścić, ale także grozi im uszkodzenie. Im dłużej będzie pralka czy zmywarka pracowała z kamieniem tym w gorszym stanie będzie. Dlatego poleca się regularne stosowanie produktu marki EDL jakim są tabletki do odkamieniania pralek i zmywarek, które również zmiękczają wodę.

large_pol_pl_EDL-tabletki-do-odkamieniania-pralek-i-zmywarek-oraz-do-zmiekczania-wody-prania-i-ochrony-kolorow-tkanin-20-szt-852_1

Nie oszczędzaj na środkach czystości

Im wyższej jakości produkty kupisz, tym w lepszym stanie będą Twoje meble, tkaniny, podłogi czy blaty. Warto także postawić przede wszystkim na ekologiczne środki czystości, które dużo bardziej dbają o meble i o powierzchnie czyszczone, również przy okazji dbając o środowisko. Znacznie lepszym pomysłem będzie używanie produktów eko zamiast zwykłych chemikaliów, które są niebezpieczne dla nas ale i naszego domu.